Акцію завершено 02.12.2021
Акцію завершено
До закінчення акції
залишилося семплів
0

Питання-Відповіді

Через яку кількість днів після реєстрації мій улюбленець отримає смаколик?
Відправка гарантованих подарунків для одного улюбленця здійснюється протягом 12-15 робочих днів після реєстрації. Термін пересилання посилок Укрпоштою - 10-14 робочих днів.
Я зареєстрував двох улюбленців, коли вони отримають свої подарунки?
Відправка гарантованих подарунків для двох улюбленців здійснюється протягом 12-15 робочих днів. Посилка надходить у відділення Укрпошти. Термін пересилання відправлень Укрпоштою - 3-4 робочі дні.
Зареєструвався вже 7 днів тому. Чому мені ніхто не телефонує?
Виконавець та Організатор Акції не здійснюють комунікацію з учасниками Акції телефоном. Після реєстрації усі подарунки пакуються та відправляються на вказану учасниками адресу.
Коли мені має прийти смс-повідомлення?
Смс-повідомлення приходить учаснику після того, як його посилка надходить до відділення Укрпошти та стає доступною до отримання.
Моя посилка вже мала прийти, чому я не отримав смс-повідомлення?
При реєстрації варто ще раз перевірити коректність вказаного номеру телефону. Якщо номер телефону був вказаний некоректно, смс-повідомлення не зможе бути доставлено.
Навіщо мені перевіряти свій індекс на сайті Укрпошти, якщо я і так його знаю?
Дуже часто поштовий індекс змінюється. Відкриваються нові відділення Укрпошти, і ми рекомендуємо перевірити свій індекс перед заповненням реєстраційної форми. Якщо індекс був вказаний неправильно - посилка або лист не будуть доставлені адресату.
Залишились питання?
Надсилай лист на пошту Виконавця Акції: sp@2seeenergy.com